BIP - Dokumenty szkolne BIP - Dla rodziców Archiwum Kontakt

ZDROWA SZKOŁA

Uczniowie naszej szkoły objęci są opieką zdrowotną, pedagogiczną oraz logopedyczną. Ciepły posiłek zapewnia stołówka i sklepik szkolny, a miłe spędzanie czasu wolnego świetlica. Nad zdrowiem naszych uczniów czuwa pielęgniarka szkolna.

AKCJE CHARYTATYWNE

NAKARM DZIECI !!!
Akcja Pajacyk

Apcja pah

AKTUALNOŚCI SZKOLNE 2021/2022

W dniach 24-26 maja 2022 r. zgodnie z harmonogramem CKE odbywają się

egzaminy ósmoklasistów.

W tych dniach dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I-VII

nie odbywają zajęć dydaktycznych i wychowawczych.  Są to dla nich dni wolne.

Z uwagi na konieczność udziału nauczycieli w Zespołach nadzorujących egzamin, wykonywanie czynności opiekuńczych nad uczniami

przystępującymi do egzaminu oraz oddelegowanie części nauczycieli na egzamin do innych szkół  podstawowych - w tych dniach w szkole

nie będą przyjmowane dzieci do świetlicy na zajęcia opiekuńcze oraz nie będzie działać stołówka szkolna.

" W związku z planowanym remontem sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 12 w Starachowicach, w zakładce BIP dokumenty dotyczące planowanych remontów zostało zamieszczone  nowe zapytanie  ofertowe oraz przedmiar, specyfikacja techniczka.

Nowe zapytanie ofertowe dotyczące remontu sali gimnastyczne

Specyfikacja techniczna SP 12 -   otwórz dokument

SP nr 12 - przedmiar robototwórz dokument

zapytanie ofertowe  remont sali gimnastycznej - otwórz dokument

Umowa- remont sali gimnastycznejotwórz dokument

Zapraszamy do składania ofert do 31 maja 2022r.

Anna Kierzkowska

Majowo, świątecznie...

„Wiwat Sejm, Wiwat Naród,

Wiwat Wszystkie Stany!”

29 maja 2022 r. w naszej szkole odbyły się szkolne obchody 231 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja

Z tej okazji została zorganizowana okolicznościowa wystawa poświęcona tej tematyce, przygotowana z udziałem uczniów i wychowawców  klas 0-3 oraz ukazał się numer specjalny  gazetki szkolnej „Dwunastka”, zawierający informacje dotyczące zmian, które wprowadzała w Rzeczpospolitej  pierwsza w Europie Ustawa Zasadnicza. Punktem kulminacyjnym uroczystości był Konkurs Wiedzy o Konstytucji 3 Maja 1791 roku, w którym rywalizowali uczniowie klas 4-8. Pierwsze miejsce zajęła ekipa  klasy 8a, drugie -  5b, natomiast na najniższym stopniu podium stanęli reprezentanci klasy 6a. Nagrody – niespodzianki wszystkim uczestnikom rywalizacji wręczyła pani dyrektor szkoły Anna Kierzkowska. Organizatorami rocznicowych obchodów byli nauczyciele: Jadwiga Maciejczak, Agata Pocheć, Jarosław Wiecha oraz uczniowie klasy 8a.

Zgodnie z kalendarzem roku szkolnego:

Dzień 2 maja 2022r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych i wychowawczych.

Szkoła prowadzi zajęcia opiekuńcze od godz. 7.00 do 15.00.

Dzień 3 maja 2022r. Święto Narodowe - jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych.

Anna Kierzkowska

Rekrutacja do Szkoły Podstawowej nr 12 im Mikołaja Kopernika w Starachowicach !!!

Lista przyjętych do Oddziału Przedszkolnego w roku szkolnym 2022-2023

otwórz dokument