BIP - Dokumenty szkolne BIP - Dla rodziców Archiwum Kontakt

ZDROWA SZKOŁA

Uczniowie naszej szkoły objęci są opieką zdrowotną, pedagogiczną oraz logopedyczną. Ciepły posiłek zapewnia stołówka i sklepik szkolny, a miłe spędzanie czasu wolnego świetlica. Nad zdrowiem naszych uczniów czuwa pielęgniarka szkolna.

AKCJE CHARYTATYWNE

NAKARM DZIECI !!!
Akcja Pajacyk

Apcja pah

AKTUALNOŚCI SZKOLNE 2022/2023

Rekrutacja do Szkoły Podstawowej nr 12 im Mikołaja Kopernika w Starachowicach !!!

szukaj poniżej.....

Lista kandydatów zakwalifikowanych do klasy pierwszej

otwórz dokument

Potwierdzenie przez rodziców woli przyjęcia  do klasy I w sekretariacie szkoły

od 30.03.2023r. do 07.04.2023r. do godz. 15.00

Jeśli dziecko mieszka poza rejonem, rodzice wypełniają dodatkową kartę pobierz  dokument  i  pobierz dokument

Konkurs EKO Marzanna

27.03.2023r.

Konkurs EKO Marzanna

W dniu dzisiejszym w naszej świetlicy odbyło się rozstrzygnięcie konkursu pt. ,,Eko Marzanna", którego koordynatorką była pani Arletta Borowiec. Zadaniem uczniów było wykonanie Marzanny w formie przestrzennej z różnego rodzaju surowców wtórnych. Uczestnicy konkursu wykazali się niezwykłą pomysłowością. Powstałe prace są piękne, wykonane starannie i dokładnie. Za trud, zaangażowanie oraz chęci wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami oraz upominkami, które wręczyła pani Wicedyrektor Bożena Królak.

Zwyciężczynią konkursu została Jagódka i jej Eko Halinka.

Miejsce drugie zajęli: Marcel, Tymon, Weronika, Ola i Natalka.

Miejsce trzecie zajęły: Patrycja, Zosia, Diana, Kornelia i Lena.

Wszystkim serdecznie gratulujemy !!!

Konkurs językowy