BIP - Dokumenty szkolne BIP - Dla rodziców Archiwum Kontakt

ZDROWA SZKOŁA

Uczniowie naszej szkoły objęci są opieką zdrowotną, pedagogiczną oraz logopedyczną. Ciepły posiłek zapewnia stołówka i sklepik szkolny, a miłe spędzanie czasu wolnego świetlica. Nad zdrowiem naszych uczniów czuwa pielęgniarka szkolna.

AKCJE CHARYTATYWNE

NAKARM DZIECI !!!
Akcja Pajacyk

Apcja pah

AKTUALNOŚCI SZKOLNE 2020/2021

Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w akcji „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”

"Elektrośmieci”  przynosimy do szkoły codziennie w terminie do 3 marca 2021r.
Drobne sprzęty zostawiamy przy wejściu do szkoły.
Na wielkogabarytowe urządzenia umawiamy się telefonicznie w sekretariacie szkoły,
gdzie zostanie wskazane miejsce zbiórki elektrośmieci o dużych rozmiarach.

Opłata za obiady klasy 0-3

W  marcu 2021 r. (21 dni x 5 zł.)  - 105 zł.

Opłaty za obiady szkolne przyjmujemy tylko drogą elektroniczną. Potwierdzenia wpłat za obiady szkolne można przesyłać na pocztę szkoły:      obiady@sp12.starachowice.eu      Regulamin opłat za obiady

Rekrutacja do Szkoły Podstawowej nr 12 im Mikołaja Kopernika w Starachowicach !!!

Uwaga Rodzice  - droga postępowania !!!

Szkoła zwraca się z prośbą do osób chcących zapisać dziecko do naszej szkoły:

1. Karty zgłoszenia do kl. I  po pobraniu ze strony internetowej, dostarczać drogą elektroniczną jako skan na adres:

sp12@sp12.starachowice.eu    lub:
                   2.
wrzucać do skrzynki pocztowej znajdującej się na bramie szkolnej przy ul. Kopalnianej.

3. Osoby chcące zapisać dziecko do Oddziału Zerowego postępują tak samo, ale po uruchomieniu i zalogowaniu się na platformę.

Zasady rekrutacji  otwórz dokument

Zarządzenie o rekrutacji i harmonogram czynności  otwórz dokument

Karta zgłoszenia dziecka do szkoły w r.szk. 2021-2022  otwórz dokument

Jeśli dziecko mieszka poza rejonem, rodzice wypełniają dodatkową kartę otwórz dokument

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia chwil z życia szkoły - "Kuźnia talentów"

otwórz link

Walentynki w klasie 1b

Na wszelki wypadek ubraliśmy się na czerwono.

Wszak wczoraj były Walentynki. I mieliśmy rację. Były prezenty, walentynkowe kartki.

Z radości zatańczyliśmy nasz ulubiony taniec. Było nam bardzo miło.

Takich dni chcemy więcej.

Tłusty czwartek

Zgodnie z polską tradycją ostatni czwartek przed Wielkim Postem to ,,Tłusty czwartek"

W klasie 7b nie zapomniano o tej słodkiej tradycji, która stała się elementem naszej kultury. Uczniowie wraz z wychowawczynią wzięli udział w spotkaniu, które oprócz zajadania się pączkami, miało na celu wzbogacić ich wiedzę o tradycjach ludowych, a także, w iście karnawałowej atmosferze spędzić czas.

Zabawa była przednia i kaloryczna. Pamiętajmy, że według staropolskich zwyczajów, jeśli ktoś w tym dniu nie zje pączka to nie będzie mu się wiodło w życiu.

Dlatego, nie liczmy dziś kalorii - jedzmy pączki.

Opłata za obiady klasy 0-3

W m-cu styczniu 2021 r. (10 obiadów x 5 zł.)  - 50 zł.

Wykupione obiady w listopadzie 2020 r.

będą wydawane :         styczeń 2021 r. - 10 obiadów

luty 2021 r.      -    5 obiadów.

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Uwaga ósmoklasiści !!!

Ogłaszamy terminy postępowania rekrutacyjnego i składania dokumentów do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych.

Ustalony przez Ministra Edukacji i Nauki harmonogram postępowania rekrutacyjnego do szkół dla młodzieży dostosowany jest do zmienionego harmonogramu przeprowadzanych egzaminów ósmoklasisty, w tym terminu wydania  zaświadczenia o wyniku tego egzaminu                                                                           przez Okręgowe Komisje Egzaminacyjne.

www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/terminy-rekrutacji-do-szkol #egzamin #egzaminósmoklasisty

Ferie zimowe 2021