BIP - Dokumenty szkolne BIP - Dla rodziców Archiwum Kontakt

ZDROWA SZKOŁA

Uczniowie naszej szkoły objęci są opieką zdrowotną, pedagogiczną oraz logopedyczną. Ciepły posiłek zapewnia stołówka i sklepik szkolny, a miłe spędzanie czasu wolnego świetlica. Nad zdrowiem naszych uczniów czuwa pielęgniarka szkolna.

AKCJE CHARYTATYWNE

NAKARM DZIECI !!!
Akcja Pajacyk

Apcja pah

AKTUALNOŚCI SZKOLNE 2021/2022

Ślubujemy !!!

19 pażdziernika 2021 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych.

Uroczystość ta wpisała się na stałe w kalendarz imprez szkolnych.
To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców.

Doniosłym momentem uroczystości było ślubowanie pierwszoklasistów, które wzbudziło wiele emocji. Pani dyrektor Anna Kierzkowska i Pani wicedyrektor Bożena Królak dokonały symbolicznego pasowania na ucznia dotykając ołówkiem ramion swoich podopiecznych. Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności Szkoły Podstawowej nr 12 im. Mikołaja Kopernika w Starachowicach.

Gratulujemy!!!

#świętokrzyskieNiehejtuje

Szanuj, nie hejtuj!

Takie hasło przyświecało działaniom Społeczności Szkoły Podstawowej nr 12 w ramach zorganizowanej przez Urząd Wojewódzki w Kielcach akcji #świetokrzyskieNIEhejtuje.

Uczniowie i nauczyciele starachowickiej Dwunastki z wielkim zapałem zorganizowali szereg lekcji wychowawczych, pogadanek i projekcji filmowych mających na celu wyjaśnienie czym jest hejt, do czego może doprowadzić, jak i gdzie go zgłosić oraz jak mu przeciwdziałać. Zwiczeniem działań była zorganizowana przez Samorząd Uczniowski sesja fotograficzna na specjalnej ściance dobrego przekazu #świętokrzyskieNIEhejtuje.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej

składamy płynące z serca życzenia

Dyrekcji, nauczycielom, pedagogom

oraz pracownikom administracji i obsługi.

Wszystkiego najlepszego!!!

Skorzystaj z nowoczesnego kreatora - Akcja trwa tylko do 10 listopada.

Bezpłatne zdjęcie do legitymacji szkolnej

Wykonaj w mgnieniu oka -  otwórz  dokument

Sesja zdjęciowa

19.10.2021  (wtorek)  klasy 0-3