BIP - Dokumenty szkolne │  BIP - Dla rodziców Archiwum  Kontakt

ZDROWA SZKOŁA

Uczniowie naszej szkoły objęci są opieką zdrowotną, pedagogiczną oraz logopedyczną. Ciepły posiłek zapewnia stołówka i sklepik szkolny, a miłe spędzanie czasu wolnego świetlica. Nad zdrowiem naszych uczniów czuwa pielęgniarka szkolna.

AKCJE CHARYTATYWNE

NAKARM DZIECI !!!
Akcja Pajacyk

Apcja pah

Biblioteka

Księgozbiór biblioteki szkolnej liczy ponad 24 tys. książek i jest systematycznie uzupełniany. Pracują w niej panie bibliotekarki:

mgr Bożena Królakmgr Aleksandra Majos, mgr Agnieszka Nowak.

W czytelni uczniowie, przygotowując się do lekcji, mogą korzystać z bogatego księgozbioru podręcznego. Biblioteka oferuje również duży wybór czasopism dla dzieci i młodzieży.

Biblioteka jest czynna codziennie w godz. 7.45 - 15.10.

"Biblioteka jest instytucją, która samym swoim istnieniem świadczy o rozwoju kultury. Jest ona bowiem skarbnicą piśmiennictwa, przez które człowiek wyraża swój zamysł twórczy, inteligencję, znajomość świata i ludzi, a także umiejętność panowania nad sobą, osobistego poświęcenia, solidarności i pracy dla rozwoju dobra wspólnego."
                                                               Jan Paweł II

"Każda znajdująca się tu książka, każdy tom, posiadają własną duszę. I to zarówno duszę tego, kto daną książkę napisał, jak i dusze tych, którzy tę książkę przeczytali i tak mocno ją przeżyli, że zawładnęła ich wyobraźnią".
                                                                Carlos Ruiz Zafon

Centrum multimedialne

Copyright. (c) Company SP_12 Starachowice, 2009 r. All rights reserved.

Design provided by Free Web Templates - your source for free website templates