BIP - Dokumenty szkolne BIP -  Dla rodziców Archiwum Kontakt

ZDROWA SZKOŁA


Uczniowie naszej szkoły objęci są opieką zdrowotną, pedagogiczną oraz logopedyczną. Ciepły posiłek zapewnia stołówka i sklepik szkolny, a miłe spędzanie czasu wolnego świetlica. Nad zdrowiem naszych uczniów czuwa pielęgniarka szkolna.


AKCJE CHARYTATYWNE

NAKARM DZIECI !!!
Akcja Pajacyk


Apcja pah





                                                                                                                                             

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

           

Oferta zajęć pozalekcyjnych 2016/2017

Nazwisko i imię nauczyciela Rodzaj zajęć Numer sali Dzień tygodnia Czas rozpoczęcia
zajęć
Czas trwania zajęć
Banasik Katarzyna 1. Szkolne Koło Przyrodnicze
2. Samorząd Uczniowski
51
-
1. środa
2. według potrzeb

13.40
-
1 godz.
-
Czaja Barbara 1. Zajęcia opiekuńcze basen
2. Zajęcia korekcyjno-komp./ wyrównawcikl. 2d
25 1. wtorek
2. środa
10.45
12.00
1 godz.
1 godz.
Czerwińska Grażyna 1. Szkolne Koło Przyrodnicze klasy 4,5.
2. Szkolne Koło Przyrodnicze/ PCK, klasy 6
1. 51
2. 51
1. poniedziałek
2. środa
1. 12.45
2. 13.30
1 godz.
1 godz.
Gałka Barbara 1. Zajęcia wyrównawcze klasa 4b.
2. Zajęcia wyrównawcze klasa 4a
1.62
2. 62

1. poniedziałek
2. wtorek
1. 12.45
2. 12.45
1 godz.
1 godz.
Gawlik Eliza 1. Zespół wokalny
2. Drużyna Zuchowa
1. 29
2.Harcówka
1. wtorek
2. czwartek
1. 13.40
2. 12.30
1 godz.
1 godz.
Gałęzia Agnieszka 1. Zajęcia świetlicowe

świetlica
1. piątek
1. 11.40
1 godz.
Górska Małgorzata
1. Zajęcia logopedyczne


1. 52


1. poniedziałek

1. 14.30

1 godz.

Grunt Renata 1. Zajęcia korekcyjno - komp. klasy 4
2. Zajęcia korekcyjno - komp./wyrównawcze, klasa 2b
1. czytelnia
2. czytelnia

 1. środa
2. środa
1. 13.40
2. 11.40
1 godz.
Jabczyk Elżbieta 1. Zajęcia opiekuńcze - basen
2. Zajęcia wyrównawcze, klasa 3d

1.-
2. 26

 1. poniedziałek
2. poniedziałek
1. 11.00
2. 12.00
1 godz.
Jędrzejewska Anna 1. Zajęcia wyrównawcze, klasa 6c

 1. 59
1. piątek
1. 12.45

1 godz.

Jędrzejewska Barbara 1. Zajęcia socjoterapeutyczne
 1. pokój pedagoga 1. według potrzeb -

-

Kania - Pastuszka Jadwiga
1. Zajęcia opiekuńcze - basen
2. Zajęcia korekcyjno - komp./wyrównawcze 3c
1. -
2. 38
1. poniedziałek
2. środa
1. 12.00
2. 11.40
1 godz.
1 godz.
Klamczyńska Jolanta  1.Zajęcia świetlicowe
2. Zajęcia świetlicowe
1. świetlica
2. świetlica
1. wtorek
2. czwartek
1. 11.30
2. 12.30
1 godz.
1 godz.
Kłaczkowska Mścisława 1. Zajęcia wyrównawcze, klasa 5b
2. Zajęcia wyrównawcze, klasa 5c
1. 28
2. 28
 1.poniedziałek
2. wtorek
1. 13.30
2. 13.30
1 godz.
1 godz.
Kucharczyk Aneta
1. Zajęcia świetlicowe
2. Praca z uczniem zdolnym, klasy 3c, 3d.
1. świetlica
2. 38
1. czwartek
2. czwartek
1. 11.30
2. 12.35
1 godz.
1 godz.
Kustra Małgorzata 1. Zajęcia opiekuńcze - basen
2. Zajęcia korekcyjno - komp./wyrównawcze, klasa 2c

1. -
2. 23
1. wtorek
2. środa
1. 11.30
2. 12.45
1 godz.
1 godz.
Lipiński Rafał 1. Zajęcia sportowe
2. Zajęcia sportowe
1. sala gimn.
2. sala gimn.
1. ponierdziałek
2. środa
1. 14.25
2. 14.25

1 godz.
1 godz.

Maciejczak Jadwiga 1. Zajęcia świetlicowe
2. Zajęcia świetlicowe
1. świetlica
2. świetlica
1. środa
2. czwartek
1. 13.30
2. 12.25
1 godz.
1 godz.
Marczak Agnieszka 1. Zajęcia sportowe 1. sala gimn.  1. poniedziałek 1. 14.35

2 godz.
Michalczyk Karolina 1. Zajęcia świetlicowe  1. świetlica

1. poniedziałek

13.00
1 godz..
Niebudzińska Iga 1. Zajęcia wyrównawcze klasa 5a
2. Zajęcia wyrównawcze klasa 6b
1. 59
2. 59
1. wtorek
2. środa
1. 12.45
2. 13.30
1 godz.
1 godz.
Nobis Katarzyna
1. Zajęcia świetlicowe
2. Zajęcia świetlicowe
1. świetlica
2. świetlica
1. poniedziałek
2. piątek
1. 12.25
2. 13.30
1 godz.
1 godz.
Pater Magdalena 1. Zajęcia wyrównawcze, klasa 4c, II gr. 1. 64

1. poniedziałek


1. 12.45


1 godz.

Piecuch Danuta 1. Zajęcia korekcyjno - komp./wyrównawcze, klasa 1a
2. Zajęcia świetlicowe
1. 36

2. świetlica

1.wtorek

2.środa

1. 11.40

2. 12.30

1 godz.
1 godz.

Pocheć Agata
1. Zajęcia wyrównawcze, klasa 4c
2. Zajęcia wyrówawcze, klasa 5a
3. Zajęcia wyrównawcze, klasa 4a

1. 60
2. 60
3. 60

1. poniedziałek
2. poniedziałek
3. wtorek

1. 12.45
2. 11.15
3. 11.40


1 godz.
1 godz.
1 godz.


Pytel Anna 1. Zajęcia opiekuńcze - basen
2. Zajęcia korekcyjno - komp./wyrównawcze, kl. 3b
1. -
2. 22
1. poniedziałek
2. środa
1. 12.00
2. 11.40
1 godz.
1 godz.
Rudnicka Małgorzata
1. Zajęcia wyrównawcze, klasa 4b
2. Zajęcia wyrównawcze, klasa 4a

1. 49
1. 49
 1. poniedziałek
2. piątek

1. 12.30
2. 13.30

 
1 godz.
1 godz.

Sipta Małgorzata 1. Zajęcia wyrównawcze, klasa 4b
2. Koło polonistyczne, klasy 6

1. 61
2. 59
1. poniedziałek
2. wtorek
1. 12.45
2. 8.00
1 godz.
1 godz.
Sobczak Beata 1. Zajęcia opiekuńcze - basen
2. Zajęcia korekcyjno - komp./wyrównawcze, klasa 3a 
1. -
2. 4
1. poniedziałek
2. poniedziałek
1. 9.30
2. 11.30
1 godz.
1 godz.
Statuch Beata 1. Zajęcia opiekuńcze - basen
2. Zajęcia korekcyjno - komp./wyrównawcze, klasa 2a
1. -
2. 37
1. wtorek
2. wtorek
1. 9.30
2. 11.20
1 godz.
1 godz.
Szczech Urszula 1. Zajęcia świetlicowe
2. Zajęcia świetlicowe
1. świetlica
2. świetlica
1. wtorek
2. czwartek
1. 12.30
2. 13.30
1 godz.
1 godz.
Walkiewicz Ewelina
1. Zajęcia wyrównawcze, klasy 4
2. Zajęcia wyrównawcze, klasa 6c
1. 64
2. 64
1. poniedziałek
2. czwartek
1. 13.30
2. 8.00
1 godz.
1 godz.
Wójcik Monika 1. Zajęcia plastyczno - manualne, klasa 0a
2. Zajęcia świetlicowe
1. 6

2. świetlica
1. środa
2.piątek 
1. 12.45
2. 13.00
1 godz.
1 godz.
Wójcik Tomasz 1. Koło historyczne
2. Koło informatyczne
1. 58
2. 63
1. poniedziałek
2. wtorek

1. 13.40
2. 12.45
1 godz.
1 godz.
Wzorek Agata 1.Zajęcia sprtowe   1. sala gimn. 1. środa 14.35
1 godz.

Zacharska Barbara
1. Zajęcia opiekuńcze - basen
2. Zajęcia szachowe
1. -
2. 24
1. wtorek
2. wtorek
1. 12.00
2. 13.45
1 godz.
1 godz.
     

Copyright. (c) Company SP_12 Starachowice, 2009 r. All rights reserved.

Design provided by Free Web Templates - your source for free website templates